Byznys

Dezerty pro vaši párty

Párty, večírky, oslavy. Několikrát za život každý z nás nějakou navštíví. Anebo dojde na to, že něco takového budete muset pořádat. Pokud plánujete oslavu nebo párty, budete toho muset spoustu zařídit. Občerstvení, seznam hostů, místo a také třeba variantu, kdyby bylo nepříznivé počasí, pokud se chystáte slavit venku. Na tuto situaci je ideální půjčovna párty stanů Brno https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html. Co se týče občerstvení, zaměříme se na to, co nesmí chybět na žádné párty. A to jsou dezerty. Jestli nevíte, jaké dezerty jsou na párty vhodné, zde je několik tipů.

Brownies

Brownies jsou klasickým dezertem pro milovníky čokolády. Výhodou je, že je to velmi chutný ale zároveň velmi jednoduchý na přípravu. Potřebujete na něj jen pár ingrediencí. Připravte se, že se po dezertu jen zapráší. Kdo by neměl rád křupavou čokoládovou krustičku a téměř tekuté čokoládové těsto uvnitř?

brownies

Mud Pie

Takzvaný „mud pie“ je naprosto ideálním dezertem pro horké letní dny. Nejlepší na něm je, že jeho příprava je až směšně snadná ale efekt a vynikající chuť stojí rozhodně za to. Základní vrstvu tvoří nadrcené oreo sušenky, případně nějaké jiné, krémové, které máte rádi. Další vrstvou je čokoládová zmrzlina a na ní vrstva kávové zmrzliny. Na vrch ještě dáte šlehačky, drcené oříšky nebo čokoládovou polevu a je hotovo.

poháry

Preclíkové pohárky

Neobvyklá kombinace chutí a skvělý dezert, jehož příprava vám nezabere více, jak 15 minut. Pokud nestíháte, je tedy naprosto ideální variantou. Verměte si skleničky nebo pohárky a na spod dejte nadrcené preclíky. Na ty navrstvěte tvarohový krém, který ušleháte například ze smetany, tvarohu a cukru. Poté dejte nějaké čerstvé ovoce, nejlépe jahody či maliny. A na vrch už patří jenom čerstvá šlehačka. Pro efekt můžete nahoru přidat lístek máty nebo jeden celý preclíček.