Peníze

Hypotéka pro všechny

style=“margin:0cm 0cm 8pt“>Myslíte si, že znáte bankovnictví už hodně dobře? Tak to se možná na omylu, protože jsem si říkala, že tohle znám taky. A potom jsem se ale po letech dozvěděla, že existují různé druhy hypoték. A byla jsem docela v šoku. Protože jsem si myslela, že existuje pouze jenom jeden druh hypotéky. A brala jsem hypotéku jako hypotéku. Takže kdo si vezme prostě nějakou hypotéku, tak se za to koupím byt anebo dům nebo chatu. A prostě pro mě byla pouze jenom jedna hypotéka a nic jiného. Taky potom jsem se dozvěděla, že třeba existuje deset druhů hypoték. A to třeba hypotéka bez dokládání příjmů. A vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje. Říkala jsem si, že takhle hypotéku může dostat tedy opravdu každý, ne? Protože když nemusí nikdo dokládat žádný příjem, tak vlastně ani nemusí pracovat? Nebo jak to mám chápat?

Chtěla bych doma i pracovní kout.

Raději jsem šla do banky a zeptala jsem se na to, protože mě to zajímalo. Protože s mým budoucím manželem si chceme někdy v budoucnu vzít hypotéku. Ovšem ale nevěděli jsme jakou. Měli jsme totiž oba dva za to, že existuje pouze jenom jeden druh hypotéky Ovšem hypotéka bez doložení příjmu je taková, že prý je rychle vyřízená a nemusíte dokládat úplně všechny příjmy.

Chtěla bych domek v přírodě.

Byla jsem docela s tou hypotékou překvapená a řekla jsem si, že tohle můžete být skvělá hypotéka pro nás. Můj přítel si to myslel taky a byla jsem ráda, že na tohle máme opravdu stejný názor. A taky jsem ráda, že hypotéka bez doložení příjmu existuje, protože díky ní budeme mít opravdu lehce dosažitelné hypotéku. Nejsme totiž přítelem milionáři, takže nějaká hypotéka bez doložení příjmu se nám opravdu hodně hodí a jsme rádi, že existuje. Takže pokud taky hledáte nějakou prima hypotéku pro vás, tak si jistě zjistěte několik informací o hypotéce bez doložení příjmů, protože si myslím, že budete velmi mile překvapení.