Peníze

Mobilní dům, aneb u tohoto typu bydlení výhody převažují

Je hned několik výhod, pro které si lidé pořizují tato obydlí. Zejména se jedná o celkovou nízkou cenu. Obydlí, které může být běžně velké asi jako byt, pořídíte v přepočtu za pár korun. V dnešní době stojí byty miliony, kdežto zde můžete mít celý dům, například za cenu jedné garsonky. Jedna z velkých výhod, protože na peníze si dává pozor snad každý. To není nic špatného, všichni si musíme hlídat svůj rodinný rozpočet a to i v případě, že si obydlí budete pořizovat jako jednotlivec. Tím spíš se budete dívat na jeho cenu.
dveře na zahradu.jpg
Další nespornou výhodou jsou nízké měsíční náklady. Domy jsou často stavěné jako nízkoenergetické. Zároveň jsou dobře zateplené a to speciální technologií PUR pěny. Jedna z nejdokonalejších metod, kterou si pro zateplení vašeho domova můžete zvolit. Touto metodou se zateplují rodinné domy a jakékoliv další budovy a jedná se opravdu o moderní technologii, která je hudbou budoucnosti, avšak pro mnohé je dražší, než je například zateplení klasickou skelnou vatou, kterou jistě znáte. I přesto, že je dům zateplený PUR pěnou, tak jsou jeho pořizovací náklady stále stejně nízké. Touto technologií se zateplují především domy, které se používají jako celoroční. Celoroční mobilní dům můžete používat jak v létě, tak v zimě a můžete si z něj vytvořit krásnou, moderní a luxusní domácnost. Útulné a levné bydlení, o kterém se vám možná ani nesnilo.
červené ručníky.jpg

Pozitiva, která každého potěší

Ø Obydlí můžete využívat jak pro celoroční bydlení, můžete si z takového domu udělat bydlení natrvalo. Nebo je můžete využívat pouze rekreačně. To znamená, jako přechodné bydliště, nebo jako chatu či dokonce třeba kancelář. Plně se vám přizpůsobí, stačí si říct, jaké máte požadavky.
jídelní stůl s kytkou.jpg
Ø Ušetříte také na nákladech, které by byly spojené se stavbou klasického obydlí. Například byste dali spoustu peněz za stavební povolení, museli byste na něj dlouhou dobu čekat, další je náročné vyřizování a základová deska, všechno to stojí hodně peněz. Tímto způsobem je to daleko jednodušší a hned můžete bydlet a to dokonce ve vlastním!