Hry

Skleněné sklenice


Kolikrát si říkám, že když má třeba někdo své narozeniny a jsou třeba něčím také výjimečné, že by si to zasloužilo samozřejmě také nějaký krásný a velmi originální dárek. Vzpomínám si, když já jsem ke svým dvacetinám dostala řidičský průkaz a také takový krásný talíř a krásnou sklenici s potiskem. Ani nevíte, jak jsem byla velice potěšená a nadšená, když jsem dostala tak krásné dárky, a to hlavně řidičský průkaz. Tedy ne, že by mohl někdo koupil, ale zaplatil mi právě výuku řidičského oprávnění. Takže jsem byla velice potěšená. Potom když moje babička slavila šedesátiny, tak také to nedopadlo jinak.

Pevné sklenice.

Akorát tedy babička nedostala peníze na řidičské oprávnění, ale také jsme babičce koupili krásný víkend ve wellness a také dostala opravdu krásnou sklenici potiskem. Babička byla ráda, když na této sklenici s potiskem byla také krásná šedesátka, kterou si tam přála mít. Protože babička je z takové generace, kdy právě kulatiny vždycky se musí oslavit pořádně a musí být na to veliká vzpomínka. Takže pokud i vy hledáte nějakou sklenici, která by připomínala právě narozeninovou krásnou oslavu, tak jistě nepohrdnete, když uděláte krásné překvapení, a to se sklenicí s potiskem.

Designové klenice.

Ovšem ale mějte na paměti, že sklenice s potiskem nemusí být pouze jenom na narozeniny. Může to být samozřejmě také na promoci anebo ke svatbě nebo k narození dítěte. Protože já jsem také dostala sklenici s potiskem, kde bylo napsané jméno mého syna a také jeho datum narození. Takže jsem byla velice ráda, že i lidé na tohle myslí. Protože vlastně sklo vydrží nastálo a vůbec se nerozloží. Sklo se jednoduše musí roztavit. A takže mi řekněte, jak byste se například vy zbavovali nějaké sklenice? Podle mého názoru by to byla opravdu veliká hloupost, protože kdo by se zbavoval tak krásné sklenice s potiskem, ke které má jistě také citlivý vztah? Tedy alespoň to platí u mě. Když dostanu nějaký velice osobní dárek, tak mám k tomu velice silný citový vztah, že se toho nedokáži zbavit vždycky to mám vystavené tam, aby to šlo vidět a aby to každý také mohl pochválit.