Vaříme podle video kuchařky ze sociálních sítí

Také patříte mezi zastánce dobrého jídla a rádi si pokrmy připravujete sami. Experimentujete s různými recepty a zkoušíte vytvářet, co jste dosud neochutnali? Takových lidí je celá řada a mnozí z nich hledají vhodnou inspiraci na Internetu.

Ten je doslova prošpikován různými kuchařkami a stačí zadat název pokrmu a vyhledávače vám vyhodnotí celou řadu receptů, ovšem obvykle ve formě psaného textu, s přiloženými fotografiemi. Je to tedy jakási obdoba tištěných kuchařek, které už za socialismu lidé poptávali v knihkupectvích. My máme pro vás ovšem lepší tip, což takhle zkusit to podle zdrojů ze sociálních sítí? Vyhledáte si tu patřičný pokrm a pak už jen prohlížíte jednotlivá videa, s nimiž je vaření zábavnější a hlavně poučnější. Každý, kdo má tu možnost, vám může názorně předvést, jak správně postupovat, a čeho se také vyvarovat. Zkrátka máte-li před sebou jen tištěný návod a můžete jej porovnat s návodem v reálné situaci, je ta tištěná forma nedostačující a má jen omezenou vypovídající schopnost.

video na sociálních sítích

Souhlasíme s vámi, že video na YouTube nebo na síti Reddit je jakousi obdobou televizních pořadů o vaření, ale musíte si uvědomit, že vaření v televizi probíhá podle přesného scénáře, a je mnohdy sestříhané, takže vám nemusí odhalit i některé skryté záležitosti, zatímco amatérské záběry při vaření např. z mobilního telefonu, mohou být sice neprofesionální, ale půjde o přesný postup, podle něhož se můžete přidržet a simulovat reálnou situaci.

příprava pokrmů

Video si raději stáhněte

Může se vám stát, že vámi nalezené a oblíbené video jednoho dne prostě zmizí. Jeho vlastník jej zkrátka smazal. Tímto vás chceme upozornit, že je rozumné veškerá nalezená zajímavá videa ze sociálních sítí raději stáhnout pomocí procesu download video from Reddit a ukládat je na přenosná média nebo vlastní webové úložiště. Takto o nic nepřijdete a s videm si pak můžete nakládat po svém.

Back To Top