Byznys

Investujte a vydělávejte

Jezdíte rádi na dovolenou k moři?

Mnoho Čechů jezdí k moři pravidelně každý rok, a jednou z nejvíce navštěvovanou destinací je Chorvatsko. Je nám zeměpisně i kulturně blízko, a proto si jej vybíráme jako cílovou destinaci našich cest. Existuje zde celá řada ubytovacích zařízení, a turisté dávají přednost cenově dostupným a komfortním typům ubytování. Mezi nejvyhledávanější ubytování patří apartmány, které poskytují veškerý komfort pro pobyt. Je zde velmi vysoká míra soukromí, což většina lidí vyžaduje. Apartmány jsou nejenom oblíbené ubytování, ale i velmi oblíbená investiční příležitost pár kroků od moře.

byty u moře

Jezdíte sem i vy?
Málokdo si odepře dovolenou na pláži. Kdo může, jede k moři alespoň na pár dní. Soud patříte mezi turisty, kteří si rádi odpočinou u moře, zkuste popřemýšlet, zda se vám nevyplatí koupit apartmán v Chorvatsku. Nemovitosti jsou skvělým investičním artiklem velmi dlouhou dobu, a zpravidla jejich cena neklesá. Proto kdo má nějaké volné peníze, využívá je k nákupům nemovitostí. Máte volné peníze, a chcete je zhodnotit? Investujte je do nemovitosti. Apartmány u moře mají mnoho výhod.

Jste pár kroků od moře – mnoho lidí ocení, když nemusí na pláž složitě dojíždět

Apartmán můžete pronajímat – pronájmem nemovitosti vždy získáte pasivní dlouhodobý příjem

Máte své ubytování na dovolenou – pokud jezdíte na dovolenou, proč se neubytovat ve svém apartmánu?

Možnost trvalého přestěhování – čím dál větší počet lidí mění svůj pobyt a stěhují se za sluncem

chorvatsko dubrovnik

Každý se nevyzná v obchodech s realitami. Jsme tady od toho, abychom vám pomohli vybrat vhodný apartmán ke koupi, a abychom vám poskytli veškerý potřebný servis k realizaci obchodu. Chorvatsko známe velmi dobře, a zejména známe okolí apartmánů, které máme v nabídce. Žijeme tady několik let a prodejem nemovitostí se zabýváme dlouho – máme řadu potřebných zkušeností. Celým procesem vás provedeme krok za krokem a zajistíme vám veškerý servis. Prohlédněte si aktuální nabídku a vyberte si svou investici.