Zahrada a dům

Moderní novostavby pro všechny

Rodinný dům je snem značné části populace, ale ne každý si jej dokáže splnit. Cesta za vlastním domem je trnitá, finančně náročná, a stojí to spoustu času a úsilí. Proto nejedena rodina sen o vlastním bydlení vzdá. V případě že máte pozemek a víte, jak byste stavbu financovali, jste skoro v půlce výstavby. My vám postavíme

  • Dřevostavbu
  • Zděný dům

bungalov u vody

Kdo chce mít levnější domov a nechce na něj dlouho čekat, ten si nejspíše vybere dřevostavbu. Kdo má rád klasické postupy, zvolí si zpravidla zděný dům. Ani s jednou variantou u nás nešlápnete vedle, protože stavíme domy na klíč. V praxi to znamená, že si vyberete nějaký typový projekt, a můžeme začít stavět. Nezaujaly vás naše domy? Můžeme nakreslit projekt přesně pro vás. Věříme ale, že si z celé nabídky našich projektů nějaký určitě vyberete.

Nejoblíbenější domy jsou bungalovy
Bungalovy pochází z Ameriky, kde jsou typickým typem bydlení. Velkou oblibu si získaly díky tomu, že jsou přízemní, a poskytují jejich obyvatelům všechno pěkně v přízemí, a nemusíte několikrát denně šplhat po schodech. Pokud máte dostatečně velký pozemek, může na něm stát právě bungalov. Stavby provádíme na klíč.

klíče od domu

Co to znamená?
Je to jednoduché – když je něco na klíč, je to kompletně na objednávku. Vy si u nás objednáte nějaký dům, a my vám jej postavíme od základové desky až po kompletní střechu. Všechny naše domy jsou připraveny k nastěhování, a jediné co si musíte zařídit, je kuchyňská linka. Je to tak z toho důvodu, že většina klientů si chtěla linku vybrat sama. Nevzdávejte se snu o svém vlastním domě, protože s námi si jej můžete splnit za poměrně krátkou dobu. Dřevostavby rostou velmi rychle, protože je stavíme z hotových dílců, takže můžete sledovat, jak se váš dům stává realitou. Vyberte si u nás svůj dům, na který zatím marně čekáte celé roky. S námi budete bydlet za pár týdnů.