Zboží

Šetří čas i peníze

Každý provozovatel služeb by měl zaměřit svou pozornost na své webové stránky, protože to je místo, kde budou potencionální zákazníci hledat všechny informace o provozovně, o provozní době, budou chtít vidět fotky, zjistit si všechny nabízené služby apod. Jste provozovatelem sportoviště? Víte, co budou vaši zákazníci nejvíce na vašich stránkách hledat? Budou hledat podrobný kalendář, kde najdou jak všechny možnosti, jakým aktivitám se u vás mohou věnovat, ale zároveň budou potřebovat kvalitně zpracovaný rezervační systém.

kalendář

Rezervační systémy jsou náplní práce pro IT odborníky, např. rezervační systém pro sportoviště https://fitness-rezervace.cz/. Zákazníci potřebují jistotu, že když se zarezervují na určitý termín, mohou přijít a zasportovat si a nemůže se jim stát, že bude na hřišti nebo v kurzu obsazeno. Pokud jim provozovatel chce udělat radost, může si nechat vyrobit i mobilní aplikaci a zákazníci po registraci mohou tak mít přístup k rezervacím online ve svém mobilu. Mohou si tam nastavit upozornění, mohou jim chodit zprávy o případném zrušení kurzu či překážkách přímo na sportovišti, třeba neplánovaný výpadek proudu.

kalendář

Lidé chtějí stále lepší služby. Žijeme rychle a tak se snažíme ušetřit každou minutu. Rezervační systémy jsou ideálním nástrojem, jak si naplánovat den, jak nečekat ve frontách, neztrácet čas čekáním až přijdeme na řadu, jak zabránit zklamání, že lekce jógy na kterou jsme přišli je naplněná a my už se do tělocvičny nevejdeme. Provozovatel, který nenabízí rezervační online systém se dobrovolně připravuje o zákazníky. Nedělejte tuto chybu a nechejte si vypracovat rezervační systém přímo na míru. Investice se vám vrátí v podobě spokojených zákazníků, kteří se k vám budou rádi rezervovat.

Rezervační online systém přináší výhody jak pro provozovatele, tak pro zákazníky.