Zboží

Nosíte brýle? Buďte IN!

Brýle nosí velká spousta lidí. Pokud je nosíme často, většinou máme brýle kvalitní, tudíž drahé. Je tedy důležité myslet na jejich bezpečí. Nikdo přeci nechce, aby se špatným zacházením nebo nějakým nedopatřením rozbily. Když je máme nasazené na očích, není co řešit. Ale když je odložíme, ať už v noci nebo přes den na chvíli, není vhodné a správné je nechat ležet jen tak v kuchyni na stole nebo na nočním stolku. Právě kvůli tomu nechtěnému rozbití. Nikdy nevíme, kdy nám na ně někdo v kuchyni na stole omylem položí těžkou knihu nebo konvici s čajem.

Brýle na stole

Nebo třeba v noci při hledání sklenice vody na stolku je nechtěně zchodíme na zem. Prostě velká škoda, které se dá lehce předcházet. Pořiďte si pouzdro na brýle. Ale nejen tak obyčejné. Je skvělé být IN. Stylové pouzdro na brýle Vás zaujme na první pohled. Vypadá moc hezky, když si například v práci na kancelářský stůl položíme pouzdro, které vypadá fantasticky, ne jedno oko Vám ho bude obdivovat! Zabruste na webové stránky LUX brýle a budete ohromeni jejich designem. V nabídce mají klasická pouzdra, ale i cestovní. A podle mě jsou ty cestovní vážně pěkné a hlavně originální.

Žena s pouzdrem

Pokud vlastníte více brýlí, zpozorněte! Je to zároveň organizér na brýle. Pouzdro se jednoduše rozloží a všechny brýle, které potřebujete, tam naskládáte a hotovo. Jsou v bezpečí, přehledně uloženy. Ještě se vrátím ke klasickým pouzdrům. Velmi se mi líbí kvalita barev. Jak jsou pestré. A výběr mají opravdu rozmanitý. Třeba taková žlutá nebo s odlesky do růžova. Vaše brýle se v těchto pouzdrech budou cítit jako v bavlnce! Budou chráněné doma, na cestách nebo třeba v zaměstnání. Bez pouzdra už neuděláte ani krok, jak si ho oblíbíte. Tak vybírejte, já osobně jsem nevěděla, které je lepší, hezčí a zajímavější. Byl to oříšek, ale výsledek, který mi přišel v balíčku, stál za to.