Zboží

Dobrý skutek

Když jsem hledala práci, tak jsem absolutně nevěděla, kde mám hledat, protože jsem navíc taky hodně nerozhodná, takže je pro mě opravdu všechno velmi složité. A měla jsem čerstvě po vyšší odborné škole, takže jsem samozřejmě chtěla už nějakou práci. Protože jsem stále bydlela u rodičů, tak jsem si řekla, že když si najdu nějakou práci, taky hned půjdu bydlet taky do nějakého podnájmu. A už jsem se vlastně těšila od svých šestnácti let, že budu bydlet sama, ale k tomu že jsem samozřejmě potřebovala nějaké peníze, které jsem momentálně vůbec neměla. Takže jsem si řekla, že až dodělám vyšší odbornou školu, že ihned půjdu do nějaké práce, kde budu mít taky dobré peníze. Sedla jsem se tedy k počítači a hledala jsem několik druhů prací, které bych mohla dělat. Jenomže žádná práce mě tak nezaujala na sto procent, že bych tam napsala, že bych po té práci opravdu hodně toužila.

Lidé by se měli chovat co nejlépe.

Proto jsem si taky vybrala sedm zaměstnání, kde by mě to možná bavilo a poslala jsem tam životopis. Jednala jsem taky s firmou byla to firma imtts, která nabízí opravdu skvělé produkty. Má například průmyslovou automatizaci anebo taky testuje různé přípravky nebo moduly, Což se mi taky líbilo, protože testování přípravku se vždycky vyplatí, aby zákazník věděl, do čeho jde a co doma má koupeno.

Andílek je symbolem lásky a péče.

A taky se mi opravdu líbí, že firma imtts.cz podporuje https://www.imtts.cz/o-spolecnosti/podporujeme/ Dobré Anděli. Firma imtts je skvělá v tom, že právě podporuje Dobré Anděly, a to se mi opravdu hodně líbí. A i vy se dokonce můžete stát Dobrým Andělem. Můžete pomáhat rodinám, ke kterým osud nebyl tak skvělý jako například k vám. A mějte radost z každé pomoci, kterou uděláte. Jsou různé druhy prací a taky pomoci, které se různé firmy zabývají, například Dobrý anděl. A když už jsme u to dobročinnosti. Taky něco nebo někoho podporujete? Já ano a jsem na to patřičně hrdá.