Byznys

Online kancelář

Vždycky jsem chtěla pracovat ve firmě, kde je skvělá atmosféra, protože není nic lepšího, než když máte prima práci a skvělé spolupracovníky. Pamatuji si na ty doby, kdy jsem měla brigádu v bance u nás ve městě v Ostravě. A ze začátku to bylo opravdu perfektní, jenže postupem času se mi tam přestávalo líbit. Vadilo mi, že se tam všechny mé kolegyně baví pouze sami se sebou a se mnou se vůbec nikdo nechtěl bavit. Nejhorší na tom bylo, že jsem se styděla, protože byla jsem hodně uzavřená do sebe, takže jsem se ani nechtěla sama od sebe zapojovat.

Máte na výber z mnoha kanceláří.

Tak jsem si řekla, že raději, než abych byla tady v této práci nešťastná, tak odejdu ze zaměstnání. A našla jsem práci jinde. Byla jsem ráda, že jsem našla v Ostravě opravdu skvělou práci. Zjistila jsem, že sídlo firmy v Ostravě je akorát ideální pro mě. Zjistila jsem taky, že podle mě opravdu skvělá atmosféra a místo tam se mi hodně líbilo. Kancelář29, to je značka té společnosti, která je součástí skupiny, která dělá virtuální kanceláře v Česku a v Polsku. Momentálně jsou v devíti městech.

Je libo levná kancelář?

Jako například třeba Vratislav anebo Varšava a jsou taky v České republice jako například v Ostravě. Mně se tohle líbí, protože virtuální kanceláře jsem si velmi oblíbila. Kdy jsem se o tom nedozvěděla, tak jsem se rozhodla, že pracovat tam budu určitě. Podle mého názoru je to skvělé, protože to není tak náročné, jak se zdá. Podnikání tady zahájili v září v roce 2011 a během této doby získali skoro sedm a půl tisíce zákazníků, kteří jsou samozřejmě spokojeni. A záleží pouze na vás, jak se k této firmě postavíte, protože taky uvažujte nad tím, že díky těmto službám nemusíte platit nájemné za fyzickou kancelář. Tak co, zalíbilo se vám sídlo firmy v Ostravě?, která je jistě pro vás ideální? Vždyť takhle taky ušetříte hodně peněz, tak se nebojte a zkuste si domluvit online schůzku.