Byznys

Kdy se vám může hodit přepravní dodávka

Jedeme na vodu

Dodávka je pro vodáky požehnáním, protože v kombinaci s přívěsným vozíkem za tažné zařízení, na němž převážíte lodě, vám perfektně poslouží jako úschovna věcí, takže nebude nutné je vozit s sebou v kánoi nebo na raftu. Tím pádem je plavba mnohem snazší, protože přenášení lodí přes nesjízdné jezy obnáší nosit pouze prázdné lodě, zatímco i s bagáží vám hmotnost lodě z původních 40 kg vzroste třeba na dvojnásobek.

přepravní dodávka

Provozujeme cykloturistiku

Pronájem přepravní dodávky lze využít i pro výpravu na kolech. Jízdní kola naložíte do zavazadlového prostoru, anebo je uložíte do zapřaženého přívěsu, každopádně máte k dispozici vůz s velkým úložným prostorem, s nímž se můžete přesouvat do míst, která považujete za cyklisticky atraktivní. A v případě nepřízně počasí se v něm uschováte, i když budete někde v terénu, daleko od ubytovacích možností.

přenášení krabic

Rekonstruujeme byt

Rekonstrukce bytu svépomocí je obvykle náročná akce, která vyžaduje mnoho energie a úsilí, ovšem v současné době mají kutilové k dispozici takové možnosti, jaké před třiceti, čtyřiceti lety neexistovaly. Navíc je možné veškerý stavební a další podpůrný materiál dovézt přímo z hobby marketu. Například potřebujete rekonstruovat koupelnu, tak si spočítáte a vyměříte dílčí materiál a dovezete pórobetonové tvárnice, plastovou rohovou vanu, obkladačky, dlažbu, lepidlo, tmel, umyvadlo a sprchový kout třeba naráz z jednoho obchodu. A když si k tomu pronajmete vůz z půjčovny dodávek Rentcar service, půjde to velmi rychle a hladce.

Stěhujeme se

Velmi často se dodávky využívají pro vyklízení bytů a stěhování. Je to skvělá příležitost zorganizovat si tuto akci svépomocí a ušetřit i poměrně velké peníze za stěhovací firmu. Podmínkou je pouze dobrá fyzická zdatnost a přítomnost šikovného a spolehlivého parťáka. Zároveň však musíte být opatrní, abyste vozidlo nepoškodili – hlavně uvnitř při převážení nábytku, spotřebičů atp.