Byznys

V létě i v zimě

Pokud se rozhodnete strávit rodinnou dovolenou během léta v Dolní Moravě, určitě si zajistěte ubytování minimálně na sedm dnů. Protože určitě budete chtít navštívit všechna místa, která tento horský resort nabízí. Hlavně pro děti je připraveno tolik zážitkových míst, že vůbec nebudou chtít domů. Dominantou celého areálu je obří atrakce v podobě mamuta. Který měří třináct metrů a je největším modelem na celém světě. Mamutíkův vodní park je místem, na kterém se budete moct i s dětmi usednout do jednoho ze šesti dřevěných vorů a vydat se na dobrodružnou plavbu. Kulisy padesátimetrové řeky vytvoří iluzi vybavení plavidel kapitánskou kajutou s kormidlem a dalekohledem a mapou.

V lyžařském areálu

V sousedství tohoto parku jsou připraveny atrakce pro děti už od věku tří let. Kuličkové hřiště, bludiště či tunely. Rozhledna, do které vedou dvě cesty. Které jsou pro děti velkou výzvou. Ať už po provazovém mostě, nebo šplhacím komínem. Od jara do podzimu je nejnavštěvovanější Stezka v oblacích. Která nabízí nevšední zážitky. Nejen dětem, ale i rodičům. A mnohdy i prarodičům. Během zimních měsíců je potřeba ubytování dolní morava využít alespoň měsíc dopředu, protože bývají jak hotely, tak apartmány obsazené. Největším lákadlem je v současnosti nejdelší visutý most na světě – Sky Bridge 721.

Atrakce pro děti

Návštěva kterého může být příjemným zakončením po celodenním lyžování. Dopravit se k němu můžete čtyřsedačkovou lanovkou a celou nebeskou procházku zakončit v panoramatické restauraci, která je připravena vaše zážitky umocnit šálkem s dobrou kávou. Druhou možností, kterou se lze na něho dopravit vede naučnou stezkou Most času. Která devíti naučnými panely formou hry, s prvky rozšířené reality, tematicky a časově dovede všechny návštěvníky příjemnou procházkou do cíle. Pro lyžaře je tento resort velmi oblíbený. Na osmi sjezdovkách a pěti mamutích sjezdech v délce dvou až tří kilometrů, ke kterým vedou dvě čtyřsedačkové lanovky a tři vleky si přijdou na své jak začátečníci, tak i zkušení lyžaři. Pro děti je k dispozici skipark Amálka.