Byznys

Výhodná sleva na About you pro všechny kteří rádi nakupují oblečení!

Nabízíme jedinečné 25 sleva na About you obchodě! Co je obchod About you a co všechno se zde dá nakupovat? Je to obchod s módou, který pochází z Německa. Tato společnost sídlí v Hamburku. Byla založena v roce 2014 jako součást společnosti Otto Group, později se ale osamostatnila. V roce 2018 bylo About you označeno za pátý největší podnik v Německu. Nabízíme širokou škálu oblečení ať už pro muže, ženy nebo děti. Pro ženy nabízíme například krásné modré džíny, mikiny přes hlavu, jarní bundy, kožené bundy, kraťasy. Mezi naše nejnovější oblečení patří třeba – kabáty v různých barvách třeba v růžové, černé, roláky, trička s krátkým rukávem, krásné světle hnědé kabáty.

oblečení

Pro budoucí maminky také džíny v ideální velikosti, různé větší přehozy, svetry, bundy, šaty. Pro muže nabízíme různá trička s krátkým rukávem, džíny, mikiny přes hlavu a pro mladé chlapce mikiny ve značkách Champion, Nike, Vans, různé trenýrky, botasky a krásné batohy ve značkách- Vans, krásné ponožky s různými obrázky. čepice v různých barvách. A pro mladé dívky třeba sportovní podprsenky, legíny, trička, spodní prádlo, vesty, tílka, tepláky, čepice aj.

Pro fitness a sport nadšence je připravena sekce Sport.

Naše sleva o 25 % se týká dámské módy ve všech kategoriích. Tyto slevy se netýkají pouze oblečení jako takového, ale také různých módních doplňků. Jedná se o takzvané slevové kupóny. V dalších nabídkách je slevový kód about you 20,25, 30 a 35. Velice výhodný je kupón na 50 %.

svetr

My nyní nabízíme slevu o 25 %.

Podmínky pro vrácení zboží-
Vrácení zboží je bezplatné, postup vrácení zboží je velmi jednoduchý – zabalíte zboží do původního obalu, vložíte formulář pro vrácení a uzavřete balík. Nalepíte na něho etiketu pro vrácení a odnesete na pobočku PPL nebo Zásilkovny. Tak neváhejte a nakupujte u nás! Slevy jsou opravdu velice výhodné a oblečení kvalitní a moc hezké.