Zboží

Uzavíratelný sáček je přítel k pohledání

Když se poprvé na scéně objevil polyetylen, a začaly se z něj vyrábět první plastové obaly, fólie a další výrobky, jen málokdo asi tušil, jak velký význam tento vynález bude mít. V současné době je to jeden z nejvyužívanějších plastů a jeho výroba se mimo jiné soustředí i na různé sáčky a pytle, v obrovském rozpětí velikostí i gramáží.

luštěniny v pytlích

Do té doby, dokud neexistoval uzavírací mechanismus, se však jednalo o pouhé obalové materiály, v nichž bylo možno přechovávat cokoli v omezeném rozsahu. Nebylo možné nic perfektně uzavřít, pouze sáček či pytel napevno zaletovat, ale tím se vytratilo to podstatné – možnost přidávat (vkládat) či odebírat další předměty ze sáčku. Vynález sáčků a pytlů na zip však všechno změnil, výrobci obalových materiálů se orientují zejména na tento sortiment, protože jsou si vědomi, jak zásadní a revoluční objev mají k dispozici. Do sáčků a pytlů se zipem lze ukládat sypké, tekuté, polotekuté a pevné předměty, potraviny, chemikálie, čistidla, tmely, hračky, krmiva pro zvířata, kuchyňské potřeby, sportovní, kancelářské a hygienické potřeby a mnoho dalších věcí.

kancelářské sponky

Sáčky se zipem na dovolené

Když plánujete dovolenou, spoléháte na to, mít po ruce někoho spolehlivého, například partnera či partnerku, rodiče, prarodiče, kamarády nebo děti. Zároveň můžete mít ve své blízkosti pomocníka, který sice ani nechodí a ani nemluví, a přesto na něj bude spolehnutí. Ano, tentokrát máme na mysli plastikový uzavíratelný sáček.

Na dovolené vám poslouží pro uložení https://www.vutbr.cz/www_base/zav_prace_soubor_verejne.php%3Ffile_id%3D101566 drobností, jako zabezpečení citlivé elektroniky proti průniku vlhkosti a prachu a koneckonců jej lze využít i jako úložný prostor pro špinavé prádlo. Bude se vám hodit v kempu při cestování s karavanem, na vodácké výpravě, na horolezeckém soustředění, ale i při pobytu v penzionu, v přímořském letovisku nebo v horském hotelu.